Facebook YouTube E-Mail

Wiślane Tarasy - opis inwestycji

Inwestycja Wiślane Tarasy to nowoczesny i otoczony zielenią zespół apartamentowy znajdujący się w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Początkiem 2017 roku został ukończony ostatni etap realizacji inwestycji – Budynek nr 4, w którym łącznie na 5 piętrach mieści się 71 mieszkań o pow. 35-97 m2. 

Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi, do którego zjeżdża cichobieżna winda.

Cały kompleks wraz z zagospodarowaną przestrzenią wokół kolejnych budynków tworzy spójną całość, stając się tym samym atrakcyjnym miejscem do życia dla mieszkańców, a łatwy dostęp do centrów handlowo-usługowych, naukowych i zabytkowych zapewnia swobodę korzystania z atrakcji Krakowa.

Na terenie osiedla znajdują się liczne gabinety medyczne, sklep spożywczy, fryzjer, gabinet kosmetyczny oraz żłobek, a w sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe Galeria Kazimierz.

Już od pierwszego etapu inwestycja „Wiślane Tarasy” zaliczana była do grupy najbardziej prestiżowych adresów na mapie Krakowa. Kolejne budynki i popularność, jaką się cieszyły wśród nabywców, potwierdzały tę renomę.

Inwestycja "Wiślane Tarasy" została wyróżniona w wielu konkursach branżowych, a firma Inter-Bud Developer wielokrotnie otrzymała nagrodę Złotego Sokoła dla Najlepszego Krakowskiego Dewelopera.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro Sprzedaży "Wiślane Tarasy"

ul. Grzegórzecka 67D, 31-559 Kraków

+48 (12) 35 35 311