Facebook YouTube E-Mail

Grupa Inter-Bud

Od początku swego istnienia Grupa Inter-Bud , działająca na rynku od 1989 roku zaliczana jest do grona największych krakowskich deweloperów. Nasi dotychczasowi klienci mogli docenić nas za wszechstronność i rzetelność.

Wybudowaliśmy i przekazaliśmy mieszkańcom ponad 2.500 apartamentów i mieszkań!

Co robimy:

Każdy z naszych klientów ma gwarancję, że wraz z podjęciem decyzji o inwestycji budowlanej może liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony. Nasza działalność obejmuje:

  • zakupy gruntów
  • projektowanie budynków i mieszkań w oparciu o własne biuro projektowe
  • realizacja inwestycji budowlanych
  • administracja budynków i zarządzanie nieruchomościami
  • sprzedaż domów i mieszkań

Doświadczenie - zrealizowane inwestycje

Budowę pierwszego dużego obiektu rozpoczęliśmy w 1996 roku. Na przestrzeni następnych 10 lat, opracowaliśmy i zrealizowaliśmy projekty budowy kilkunastu budynków przeznaczonych dla ponad tysiąca mieszkańców. Tak powstało osiedle "Szuwarowa" dobrze znane w Krakowie jako jedyne osiedle posiadające pełną infrastrukturę od obiektów handlowych i usługowych po centrum sportu i rekreacji. W tym okresie, oprócz inwestycji mieszkaniowych, zajmowaliśmy się również projektowaniem i realizacją inwestycji o charakterze przemysłowo - handlowym.

Polityka jakości

W trakcie realizacji każdej inwestycji Inter-Bud Developer stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.

 Mieszkańców zapraszamy do Biura Administracji:
Administracja osiedla Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej 67D
tel.: +48 (12) 35 35 312
e-mail: administracja-wt@inter-bud.pl

Biuro Sprzedaży "Wiślane Tarasy"

ul. Grzegórzecka 67D, 31-559 Kraków

+48 (12) 35 35 311